Стріт-арт

Street artМіжнародний фестиваль Mural Social Club присвячений сучасному мистецтву у громадському просторі. Проект покликаний популяризувати актуальну сучасну культуру в Україні та в усьому світі, та підтримувати соціальні культурні ініціативи містян.

Ініціатором та організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

На запрошення кураторів відгукнулися митці з Італії, Іспанії, США, Португалії, Франції, Росії, Греції, Чилі, Бразилії та, звісно, з України. Акцентуємо увагу, що всі активності проекту зосереджено в “сірих”, спальних районах столиці та інших міст, що допоможе покращити не тільки атмосферу та імідж цих районів, а й зробити їх інвестиційно привабливими. Такий підхід сприяє децентралізації культури міст (культурні об’єкти не тільки в центрі міста, а й на околицях, не тільки у столиці, але і у невеликих містах).

Фестиваль Mural Social Club передбачає не тільки створення настінного живопису та інсталяцій, а й проведення індор-виставок вуличних художників у арт-просторі Sky Art Foundation. А також широку освітню програму – майстер-класи та семінари від світових стріт-артистів.

Контакти:

info@skyartfound.com
+38 (067) 340 36 25