Стріт-артист Сергій Радкевич подарував киянам надію

Першим українським учасником фестивалю Mural Social Club став Сергій Радкевич. Мурал автора, що має назву “Фрагменти надії” (Київ, Срібнокільська, 1), став маніфестом проти насильства та жорстокості.

«Головні постаті муралу – дві руки, що взяті з реального об’єкта у місті Києві. Наприклад, рука “Родина мать”. Руки, зображені на фресці, розламують меч. Це маніфест проти насильства та жорстокості, заклик до мінімального співрозуміння. Окрім того, на муралі закодовано текст шрифтом Брайля – “хоуп” (надія), – відзначає Радкевич.

Сергій Радкевич народився 1987 року у Луцьку. Вищу освіту отримав у Львівській національній академії мистецтв (живопис). Художник об’єднує спрощені релігійні символи з геометричними формами. Своїми роботами намагається перетворити занедбані місця у духовно значущі простори і тим самим відродити їх. Лауреат Другої спеціальної Премії PinchukArtCentre (2011).
Один з організаторів стріт-арт фестивалю BLACK CIRCLE FESTIVAL (2010-2012). Засновник резиденції «GRANNY HALL». Живе та працює у Львові.