Італійський художник Millo показав справжню любов у Києві

Італійський стріт-артист Millo, один із учасників фестивалю Mural Social Club, прикрасив 9-поверхову будівлю у Києві фрескою, присвячену любові. Адреса – Вербицького, 8.

“Робота, яку я створив в Києві, має назву Love Runs the World (“Любов керує світом”). Це – послання миру та любові у районі міста, для якого характерні кілометри блокових будинків. Хтось може сказати, що мурал – маленький квітка у бетоні, але саме багато квітів створюють сад”, – зазначив Millo.

Італійський художник Франческо Камілло Джорджі, відомий як Millo, створює широкомасштабні фрески, які зображують дружніх мешканців міста. Автор використовує чорно-білі лінії із вкрапленнями яскравих кольорів, включає елементи архітектури у свої багатоповерхові мурали. Millo – учасник багатьох арт-фестивалів, у тому числі: Muraliza у Португалії, Vilnius Street Art у Литві, Heerlen Фрески в Нідерландах, Sbagha Bagha в Марокко та багато інших. Його роботи виставлялися у Лондоні, Ріо-де-Жанейро, Чикаго, Мілані, Римі, Флоренції та багатьох містах.