Юрий Мусатов

Юрій Мусатов був обраний для участі у III Міжнародній Трієнале Кераміки UNICUM 2015, виставка якої буде представлена у Національному музеї Словенії (15 травня – 30 вересня 2015).
Вітаємо!!!

Національний музей Словенії організовує III Міжнародну Трієнале Кераміки UNICUM 2015.
Акцент робиться на популяризації, а також презентації сучасної кераміки в якості самостійної області в галузі художньої творчості. Трієнале є зв’язком між міжнародним і словенським середовищем, і це дає свіжий погляд на стан художньої кераміки. Її мета полягає в пошуку елементарного мистецького дослідження у тісному зв’язку із сучасними ідеями. Для організаторів важливими є нові концепції, технології та інноваційні дослідження в області керамічного мистецтва, які пов’язані з сучасним життям.
III Міжнародна Трієнале Кераміки UNICUM 2015 містить змагальну частину і супутні заходи та виставки по всій Словенії. У Національному музеї Словенії пройде конкурсна частина Трієнале, а також міжнародна виставка кераміки студентів художніх шкіл та академій, обраних запрошеними членами Журі: з Німеччини, Словенії, Сербії і Туреччини.
Детальніше