Sky Art Foundation провів благодійний проект на підтримку талановитих дітей дощу

3 червня благодійний фонд Sky Art Foundation провів благодійний захід, присвячений Дню захисту дітей, на підтримку обдарованих дітоей дощу (з діагнозом – аутизм).

 Для проекту було запрошено дітей-аутистів з особливими талантами: Ігора Романенко (8 років), який має геніальний музичний слух, що сприяє його грі на фортепіано, співу та аранжировці пісень, та Олексія Химченка (20 років), який показав свої надзвичайні малюнки олівцями та акварелями. Діти продемострували свою творчу реакцію, незвичайний та своєрідний погляд на оточуючий світ.

Майстер-клас з малювання акрилом з дітками провела художниця зі Львова Лілія Студницька, під час якого кожен із хлопчиків створив с вій власний шедевр. А поринути в атмосферу творчості, окрім мистецьких творів, що знаходяться в приміщенні Sky Art Foundation, допомогли виступи піаніста-віртуоза Максима Шоренкова, вокального акапельного гурту Voc_Out та, звісно, демонстрація талантів самих дітей!

Діти розчулили своїми здібностями до малювання, співу та гри на фортепіано.

У межах проекту було проведено благодійний продаж творів мистецтва в підтримку розвитку талантів цих діток. Роботи для цього надали такі художники: Юрій Коваль, Лілія Студницька, Саша Корбан, Юрій Мусатов, Наталія Зубань, родина Майстренків. Всі виручені кошти з продажу були передані батькам цих дітей.

Організатори мають на меті зробити цей проект масштабнішим і щорічним.

25
25