Проект “Жива матерія” Наталії Корф-Іванюк

17 травня в арт-просторі Sky Art Foundation відбулося відкриття проекту української художниці Наталії Корф-Іванюк “Жива матерія”. Експозиція робіт авторки триває до 5 червня. Вхід для відвідувачів – вільний.

Організатор персональної виставки Наталії Корф-Іванюк – благодійний фонд Sky Art Foundation.

Для творчості Наталії Корф-Іванюк характерними є постійні пошуки нових форм, фактур, експерименти з кольором і світлом, інтелектуальна простота українських абстрактних краєвидів.
На виставці представлено більше 20-ти нових живописних полотен художниці, створених впродовж 2016 року. У цих роботах відчувається здатність фарби жити, будувати світ кольорової гармонії, живописних перетікань і перетворень.

У процесі творчих пошуків та роздумів художниця намагалась знайти та відчути ту особливу пластичну мову, яка стала зв’язуючим елементом, що поєднав все багатоголосся її комбінованого живопису. “Моя нова серія робіт – це підтвердження існування такої мови, існування «живої матерії» як форми творчого самовираження. Фактура фарби, тканина, колаж допомагають досягти бажаного ефекту, створити ілюзію гри на полотні, залучити глядача до взаємодії з кольором…”, – описує власний проект Наталія Корф-Іванюк.

Представлені на виставці живописні роботи художниці експонуються вперше.

Наталія Корф-Іванюк народилася 1985 року в м. Кременчук Полтавської області. 2008-го року закінчила Полтавський НТУ ім. Ю. Кондратюка, кафедра “Образотворче мистецтво”. З 2002 року брала участь (активна учасниця) у багатьох престижних виставках, пленерах в Україні та за її межами. З 2010 року – член Національної Спілки Художників України. Роботи Корф-Іванюк зберігаються в приватних та музейних колекціях України, Росії, Канади, Німеччини, Франції. Нині художниця живе та працює у Києві.