Арт-проект “Занурення” Віктора Мельничука і Беати Корн

Благодійний фонд Sky Art Foundation презентує новий проект – “Занурення” за авторством Беати Корн та Віктора Мельничука, що проходить з 14 по 28 грудня у столичному арт-просторі “ЦеГлинаАрт” (вул. Набережно-Лугова, 2-В).

В експозиції представлено арт-об’єкти з гутного скла та кераміки, які автори створювали впродовж року. Роботи зі світодіодною підсвіткою мають чудернацькі форми різноманітних створінь підводного царства.

 

“Занурення у підводний світ створює відчуття ізоляції та спокою. Час стигне, перед очима відкриваються нові невидимі фрагменти. Відбувається синхронне занурення у далекі глибини власного внутрішнього світу та простору, де під нашими ногами зникає звичний надійний грунт. Відкривається нова пульсація форм та змістів”, – розповідає про проект Віктор Мельничук.

 

За словами засновника Sky Art Foundation Дмитра Палієнка, авторам вдалося створити арт-об’єкти, що зацікавлять не тільки мистецтвознавців та поціновувачів мистецтва, але й дизайнерів. «Я сам займаюся дайвінгом вже багато років, тому не байдужий до підводного світу. Під час обговорення концепції майбутньої виставки з Віктором та Беатою мені відразу спало на думку відтворити неповторну красу та грацію, яку ховають моря та океани. Виявилося, що ця тема дуже близька і авторам проекту», – наголосив Дмитро Палієнко.

Організатор експозиції – благодійний фонд Sky Art Foundation.

 

Беата Корн народилася в Ужгороді. Закінчила Ужгородський коледж мистецтв, згодом – Львівську національну академію мистецтв. На її рахунку – вісім персональних виставок та безліч дуальних та колективних експозицій у Німеччині, Польщі, Словаччині, Росії, Україні.

Віктор Мельничук закінчив Луцьке вище професійне училище. Навчався у Львівській національній академії мистецтв. Мав вісім індивідуальних виставок та близька двадцяти колективних. Лауреат міжнародних конкурсів, учасник багатьох мистецьких симпозіумів в Україні та за її межами.