Спільний проект Зіо Зіглера та Олекси Манна “Деформація”

23 червня відбудбулося відкриття спільного проекту відомого американського стріт-артиста Зіо Зіглера та знаного українського митця Олекси Манна під назвою “Деформація”. Презентація пройшла у столичному арт-просторі Sky Art Foundation за адресою вул. Стрілецька, 7/6. Експозиція робіт авторів триватиме до 17 липня.

Подія проходить у рамках стріт-арт фестивалю Mural Social Club, організатором якого виступає благодійний фонд Sky Art Foundation.

«Обидва митці працюють здебільшого з «деформацією» образів людей, аби передати той чи інший влучний меседж або емоцію через власний авторський стиль. Цікавим є той факт, що митці живуть та працюють на різних континентах, але мають спільну пластичну мову та дискурс щодо перевтілення людей як внутрішньо, так і зовні», – відзначає один із кураторів Mural Social Club Олег Соснов.

“Ми не випадково організували індор-виставку у рамках фестивалю урбаністичного мистецтва Mural Social Club. Цей американо-український проект покликаний привернути увагу саме до галерейної творчості відомих муралістів, побачити зовсім інші роботи, які створюють митці”, – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Зіо Зіглер
Відомий американський стріт-артист, роботи якого можна побачити побачити у великих містах в США, Європі та Азії. Зіо отримав освіту у The Rhode Island School of Design та Brown University. Після закінчення навчання митець заснував міжнародну студію муралізму, основна філософія якої – “мистецтво має бути доступним для всіх”. Його роботи створено під впливом різноманітних епох та течій – від пізнього Середньовіччя та аборигенної наївного мистецтва до європейського сучасного графіті.
Зіо Зіглер живе та працює у Сан-Франциско.

Олекса Манн
Український художник, ілюстратор. Дитинство Манн провів у Алжирі, згодом мешкав у Дніпропетровську, де закінчив художній коледж. Вища освіта – Львівська національна академія мистецтв. З 1997 року бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Роботи митця є у приватних колекціях в Україні, Австрії, Росії, Франції, Німеччині, Японії, США та Канаді. Манн – автор проектів «Зомбіленд», «Нова антропологія» та резидент проекту «Жлоб Арт». Один з авторів «Жлобології».
Член Союзу вільних художників «Воля або смерть». Співзасновник контркультурного арт-угрупування «Бактерія». Прокуратор галереї «Бактерія».