Відомий російський стріт-артист Morik прикрасив одну зі стін Одеси своїм муралом

Нова одеська фреска має назву “Тривала партія”, знаходиться вона на Відрадній, 9. Історія на фресці здавалось би розповідає про шахову гру, але мурал має прихований сенс. «Мій брат – дуже талановитий шахіст, тому шахи мене оточували з дитинства. За допомогою них у своїй роботі я намагався показати, що у повсякденному житті ми часто втомлюємося від тривалих переговорів, діалогів, відносин, суперечок. І коли потрібно прийняти швидке та правильне рішення, це стає справжньою мукою. Мій мурал частково розповідає про поєдинок розуму та логіки», – зазначає Morik.

Марат ‘Morik’ Данілян народився 1982 року у Новосибірську. Мистецтвом цікавився з дитинства, навчався у художній школі. Має два дипломи бакалавру Новосибірського державного університету – з філології та економіки. Незважаючи на вищу освіту, Марат повністю присвятив своє життя мистецтву. У 1998 році разом із популяризацією Інтернету у країні Марат дізнався про хіп-хоп культуру та захопився графіті. Почав працювати з балонами, експериментувати з формами.

У своїх останніх роботах Марат приділяє велику увагу моделям, а також змішуванню різних технік живопису. Окрім того, працює з різноманітними поверхнями. Його різнобічне мистецтво включає як фігуративні теми, так і абстрактні композиції. Часто його абстракція змішана з реалізмом, експресіонізмом. У 2011 році разом з Андрієм Абером він заснував перше агентство графіті (FGA).