Український стріт-артист Олександр Гребенюк створив фреску про еволюцію

Український учасник фестивалю Mural Social Club Олександр Гребенюк створив фреску у Києві за адресою Срібнокільська, 1. Нагадаємо, що на цій же локації знаходяться ще два стінописи, створені у рамках проекту – мурал бразильця Родріго Бранко та робота українця Сергія Радкевича.

Свою роботу Гребенюк присвятив еволюції життя на землі. “Синергетика – це напрямок науки, що вивчає поведінку складних систем. У загальному сенсі – глобальний еволюціонізм. Ідея роботи приблизно наступна: поява нашої планети та розвиток на ній життя – як довгий ланцюг випадковостей. Образ людини, обплетеної рослинами, символізує нерозривний зв’язок з процесами глобальної еволюції”, – відзначає автор.

Олександр Гребенюк починав свою творчу кар’єру як вуличний художник у 2004 році. Брав участь у багатьох фестивалях стріт-арту в Україні та за кордоном. У 2011 році ініціював створення творчого колективу “Добрі Люди” у Донецьку, у складі кількох митців встигли створити малюнки на п’ятьох фасадах міста, а згодом – і в інших містах. З травня 2014 року живе та працює у Харкові.