У Києві з’явилася ще одна абстрактна робота від Роми Wius

Учасник фестивалю Mural Social Club Wius (Рома Віас) подарував столиці України ще одну абстрактну роботу за адресою Героїв Сталінграду, 22. Новый-арт об’єкт займає відразу три невеликі стіни.

«Моя робота не має конкретної назви або фігуративного образу. Це – абстрактна композиція, у якій я намагався показати різноманітність гри кольору та форми. Моя мета – “запалити” стіну, оживити її за допомогою нехитрих форм та фарб. Я хотів показати, що у нашому часом сірому житті є багато кольорів та тонів. Єдине, що необхідно – не зациклюватися на поганому та звертати увагу на цікаві та яскраві деталі”, – зазначив автор.

Wius народився в 1991 році у місті Нова Каховка на півдні України. Свій творчий шлях розпочав у середині 2009 року, коли захопився графіті, надихнувшись журнальними картинками та фотографіями настінних розписів в Інтернеті. Брав участь у різних фестивалях та джемах в Україні і Росії (Нова Каховка, Херсон, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Ялта, Донецьк, Київ, Санкт-Петербург). З недавніх пір захопився абстракцією та створенням малюнків на полотнах.

Фото – Максим Білоусов