Mural Social Club: Back to School! Ukraine – перші стінописи!

Художник-мураліст і по сумісництву куратор проекту, Жюл’єн Маллан, більш відомий як Seth до Дня захисту дітей, створив перші роботи на фасаді школи в Попасні, Луганської області та дав їм назви «Попаснянська гойдалка» та «Per Aspera ad Astra», в перекладі з латинської «Через терни до зірок»

«Попаснянська гойдалка» – це школа в Попасні, що знаходиться в прифронтовій зоні на Донбасі. В 2014 році вона попала під обстріли і була знову відкрита в минулому році. Ця стіна – перший об’єкт для проекту Back to School!Ukraine», – коментує Julien Malland свою роботу.
«Так вийшло, що старт проекту співпав з Днем захисту дітей. І ще більш символічно те, що перший стінопис створив куратор проекту Back to School!Ukraine та наш друг Жюл’єн Маллан саме в Попасні. Далі без слів…. робота говорить сама за себе. Від себе додам лише, що його стінопис з дівчинкою на гойдалці, на сьогоднішній день, є для мене еталоном стріт-арту, оскільки поєднує в собі мінімалізм та глибокий символізм», – відмічає засновник благодійного фонду Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.
Back to School!Ukraine – соціальній проект міжнародного фестивалю Mural Social Club. Кураторами проекту виступають Жюл`єн Маллан, відомий як Seth (Франція) та Олег Соснов (Україна). Проект зініційовано Sky Art Foundation за підтримки UNICEF Ukraine.
Далі буде….