Бразильський стріт-артист Родріго Бранко створив два мурали в Україні: перший – у Чернігові, другий – у Києві.

Програма фестивалю Mural Social Club у Чернігові почалася настінним розписом, створеним талановитим бразильським художником, який малює людей та речі, які пам’ятає з дитинства, дорослого життя, або ж просто те, що живе у його уяві. “Це був дуже цікавий досвід для мене. Мені дуже сподобалося працювати у Чернігові. У цьому місті живуть гарні люди, його архітектура без перебільшень захоплює. Свій мурал я присвятив енергетиці українців”, – комментує свою роботу Родріго Бранко.

У своїх фресках Родріго звертається до конкретної теми: люди. Він не дає своїм героям ніякого визначення, зате надає їм яскравих кольорів та незвичайних образів.

З дивовижною та складної біографії, протягом усього свого життя – майже тридцять років, він зумів поєднати незвичайні погляди навколишнього  світу з добротою у серці. Велике бажання стати митцем, навчання у соціальних мистецьких проектах, зробили його тим, ким він є сьогодні.

Худодник експериментує з різними матеріалами та формами живопису – класичним (полотно та папір), стріт-артом.

Народився 1986 року в південній околиці Сан-Паулу. Під впливом родини захоплювався мистецтвом з дитинства. Згодом відкрив для себе світ графіті та, як і батько, захопився фотографією. Це визначило багато аспектів його сучасної творчості.

Роботи Бранко брали участь у багатьох експозиціях по всьому світові: Бразилія, Німеччина, США, Англії. А також фестивалях: , ArtRua у Ріо-де-Жанейро, II Muralist Bienal у Калі (Колумбія) та інші.

Родріго Бранко живе та працює у Сан-Паулу, Бразилія.

Чернігів

Київ