Agostino Iacurci прикрасив дев’ятиповерхівку Києва своїм муралом

Всесвітньо відомий італійський художник Agostino Iacurci щойно завершив створення масштабної фрески у Києві у рамках фестивалю Mural Social Club. Назва твору – ‘Water, please’ (Полийте, будь ласка).
Побачити новий витвір мистецтва можна за адресою проспект Правди, 64.

Київський мурал художника є частиною серії “Натюрморти”. Робота зображує класичний кімнатний натюрморт трансформований у гіпертрофовану урбаністичну реальність.

“На створення цього муралу мене надихнув блог “Інша Україна”, де описані несподівані та нестереотипні елементи культури та природи України. Наприклад, флора країни, яка нараховує тисячі представників з усіх континентів світу, що здатні адаптуватися до різних кліматичних зон, різної території”, – пояснює Agostino.

Agostino Iacurci народився у 1986 році у Фоджа, зараз художник живе та працює у Римі. У своїх роботах синтетичних форм та яскравих кольорів, за допомогою унікальної мови, він здатен управляти декількома шарами інтерпретації. Завдяки такому підходу автор створює роботи, що межують між невинністю та штучності, спокоєм та катастрофою, у магнітній напруженності, що є ключем до самого нашого існування.