Український художник Саша Корбан створив на Оболоні фреску-диптих

Український художник Саша Корбан створив на Оболоні фреску-диптих

Шахтар у минулому, а нині відомий український стріт-артист Саша Корбан подарував столиці величезну фреску-диптих. Помилуватися стінописом, що займає дві стіни 16-поверхового будинку (кожна по 50 м), можна за адресою проспект Героїв Сталінграду, 60.

За словами автора, робота передає стосунки між чоловіком та жінкою – дружні, любовні, просто людські. Хлопець та дівчина чи то танцюють, чи то зустрілися випадково, чи то прийшли на заплановане побачення – художник навмисне не конкретизує сюжет. “Фреска дає глядачеві можливість уявити власний сценарій. А також щось згадати, можливо, помріяти”, – відзначає Корбан.

Саша Корбан народився 12 березня 1987 року у м. Кіровське Донецької області (Україна). У 2006–2011 рр. працював шахтарем на шахті «Комсомолець Донбасу». У серпні 2014 р. переїхав до Києва, де зараз живе і працює. Вперше спробував себе у стріт-арті у 2002 році, але початком кар’єри вуличного митця вважає 2009 рік. Особливістю його творчості є зображення «characters» (картинок), а саме – портретів. Для його робіт характерне тісне переплетіння стилів – реалізм, поп-арт, декоративний живопис, експресивний концептуалізм. Саша Корбан працює не тільки зі стріт-артом, а й створює станкові твори для галерейних просторів.