Back to school 2017

Back to School

Фестиваль Mural Social Club за підтримки міжнародної організації UNICEF Ukraine запускає новий масштабний соціальний проект «Mural Social Club: Back to School», в рамках якого відомі митці приїдуть до України, щоб реалізувати свій творчий потенціал.
Впродовж літа художники розфарбовуватимуть фасади шкіл, дитячих садочків, стіни будинків біля навчальних закладів в Києві, Ковелі, Волновасі, Попасні, Чернігові та Черкасах.
Свою участь у проекті вже підтвердили митці з Ізраїлю, Португалії, Франції, Аргентини, Чилі, Росії, Південної Африки, Італії, і, звичайно, з України.
Проект «Mural Social Club: Back to School» покликаний надати цінності і значимості самим будівлям, даруючи дітлахам монументальний твір. Адже це – особливі місця освіти та побуту, де діти вчаться пізнавати світ, аналізувати та розвивати свої здібності.
Ще одна мета проекту – це привнесення у дитяче мислення більше фантазії та мрій, які, на жаль, відходять на другорядний план через побічні наслідки глобалізації та надмірний вплив інформаційного потоку.

«Ми, спільно с благодійним фондом Sky Art Foundation, міжнародними та локальними партнерами, вирішили втілити в життя соціально-мистецький проект на національному рівні. Гадаю, що позитивний вплив сучасного мистецтва на ранніх етапах розвитку дітей сприяє естетичній освіті та розширенню світогляду дітей, які у повсякденному житті рідко стикаються з сучасним мистецтвом та прикладами креативного урбанізму. Ми сподіваємося, що подібний проект надихне дітей на власну творчість та буде спонукати їх по іншому подивитися на вже знайомі стіни рідних міст» , – коментує Oleg Sosnov, куратор проекту Mural Social Club: Back to School.

«Цього року ми вирішили присвятити нашу роботу дітям і створити мурали на школах, дитячих садках, вузах і навіть на колонії для неповнолітніх дітей. Дуже важливим елементом виховання є естетичне виховання, проте, судячи з зовнішнього вигляду майже всіх наших шкільних та дошкільних закладів, про це мало хто думає. Ми хочемо донести мистецтво до дітей з найвіддаленіших куточків України, в тому числі і до дітей з важкою долею. Слідкуйте за нашою роботою та долучайтеся до проекту «Mural Social Club: Back to School», тому що тільки за допомогою небайдужих людей ми можемо створити маленьке диво для наших дітей», – наголошує засновник благодійного фонду Sky Art Foundation Дмитрий Палиенко (Dmitriy Palienko).

Кураторами проекту “Mural Social Club: Back to School» виступають Julien Malland, відомий як Seth (Франція) та Олег Соснов (Україна). Проект зініційовано Sky Art Foundation за підтримки UNICEF в Україні.